Wojciech Gałczyński kieruje sprzedażą detaliczną w Wienerze Wojciech Gałczyński w Wienerze

Wojciech Gałczyński odpowiedzialny za sprzedaż detaliczną w Wienerze

1 września Wojciech Gałczyński objął stanowisko Dyrektora Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Detalicznych w firmie Wiener. Decyzja ta oznacza dla niego odpowiedzialność za rozwój całej struktury sprzedażowej w obszarze detalicznym w ramach spółki.

Wojciech od blisko 8 lat związany jest z Wienerem, jako szef Regionalnego Centrum Ubezpieczeń Detalicznych w Warszawie. W tym czasie zbudował silne relacje zarówno z pośrednikami, jak i swoim zespołem, a także innymi biurami. Wojciech nadal pełni funkcję szefa regionu, co pozwoli mu utrzymywać dobry kontakt z tym lokalnym zespołem.


„Niezwykle cieszy mnie awans Wojciecha, który pokieruje zgranym i odnoszącym sukcesy zespołem dyrektorów, menedżerów oraz całego biura sprzedaży detalicznej” – powiedział Adam Dwulecki, prezes Wienera. „W tym roku stoją przed nami ambitne cele i wyzwania, którym jako energetyczna drużyna stawiamy razem czoła. Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie, ale też otwartość na nowe rozwiązania, zapewnią nie tylko kontynuację realizacji strategii SHIPSHAPE25, ale też pozwolą zdobyć nieznane dotąd lądy”.


Wojciech Gałczyński, który awansował na stanowisko Dyrektora Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Detalicznych w Wiener, posiada bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, potwierdzone w 2021 r. odznaką PIU "Za zasługi dla ubezpieczeń". Przed dołączeniem do spółki pełnił funkcje dyrektora Regionu w UNIQA, wcześniej był dyrektorem Biura Ubezpieczeń Korporacyjnych i Frontingu w HDI, tworzył również struktury sprzedaży w grupie Superpolisa/MAK.


Michał Miklewski, który dotychczas pełnił funkcję dyrektora Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Detalicznych, zakończył swoją pracę w firmie 31 sierpnia.

„Dziękuję Michałowi za wkład w dynamiczny rozwój naszej spółki oraz energię, którą wnosił w sprzedaż detaliczną” – skomentował Adam Dwulecki.

Wojciech Gałczyński odpowiedzialny za sprzedaż detaliczną w Wienerze_

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.